Купа на лигата
#51 Zwan 29.12.2018 12:44
Zwan
160 Posts
Since 22.05.2007

Благодарим, че най-накрая нещата си дойдоха на мястото. И все пак няма какво да се обиждате, мисля че достатъчно се опитвах с градивна критика и посочване на бъговете. Опитваме се не малко хора да ви бъдем от полза и единственото което искаме е да сте наоколо когато е нужно

#52 ЕЛИТЕН ОТРЯД 29.12.2018 16:17
ЕЛИТЕН ОТРЯД
67 Posts
Since 24.03.2008

Хубаво е че нещата с Купата на лигата се наредиха, но въпреки това аз съм победил слаб отбор Син Стрел с дузпи, но по изненадващо то е че не продължавам аз, а загубилият тим, който дори ще играе 1/4 финал. Мисля че е възможно да се коригира тази лека несправедливост. Весела Нова Година!

#53 dedadra 29.12.2018 17:18
dedadra
128 Posts
Since 01.06.2010

Благодарим, че най-накрая нещата си дойдоха на мястото. И все пак няма какво да се обиждате, мисля че достатъчно се опитвах с градивна критика и посочване на бъговете. Опитваме се не малко хора да ви бъдем от полза и единственото което искаме е да сте наоколо когато е нужно
и кое си е на мястото колеги? мачовете трябваше да са минали ,а пише още ,че не са играни. за всички нации в различен час,а няма резултати все още? и продължава да блокира хората ,все едно нямаме право на мнение,вместо да се замисли,защо толко много негативни коментари има.дори не чувства вина,боклука доле.айде блокирай ме и мен за тази обида ,не ми пука,така и така се махам окончателно...

#54 BBC Ravnec 29.12.2018 20:22
BBC Ravnec
51 Posts
Since 04.12.2017

Хубаво е че нещата с Купата на лигата се наредиха, но въпреки това аз съм победил слаб отбор Син Стрел с дузпи, но по изненадващо то е че не продължавам аз, а загубилият тим, който дори ще играе 1/4 финал. Мисля че е възможно да се коригира тази лека несправедливост. Весела Нова Година!
Аз играех на първия жребии с бот и бях нагласил 1 състав и при втория жребии се паднах с друг отбор който можех да го бия с по силния си състав ама уви да сме живи и здрави. Но нищо не се е наредило.

#55 Corinthians 29.12.2018 20:44
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Доста зрял отговор бих казал, Г-н Админ не стига че играта е пълна с бъгове ами Вие се държите твърде арогантно и безотговорно. Ако бях на ваше място бих дал повече прозрачност за плановете Ви за събуждане на играта, защото състоянието в което в момента се намира играта е повече от трагично. Вместо да се държите като някой 15 годишно детенце отделете 10-15 минути и напишете какво да очакваме и как ние потребителите бихме могли да допринесем с това, не само да се заяждаме и блокирваме из форума. Весело посрещане на новата година и от мен!
Опит за нормална комуникация имаше от моя страна доста време, а отсреща само обиди по мой адрес колко съм малоумен и неадекватен и т.н.. Вече съм безсилен и само иронията, ще ме избави от мъката.

#56 Corinthians 29.12.2018 20:45
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Защо трябва да се молим да бъде оправена игра, която е създадена за забавление?
Защо трябва да търпим отношение към клиенти, каквито сме ние, като към боклуци?
Кажете какво стана с Купата, г-н Админ!?
Кажете какво става с надеждата, че ще има игра, която да ни кара да сме заедно още 10-12 години.
Някои момчета станаха мъже играейки тук.
Само Админа си остава странно неангажиран, небрежен и неуважителен... ако спра с добрия тон - ЛЕКЕ!!!
Весело посрещане на всички!
Абсолютен НЕЩАСТНИК е тоя админ нищо не става от него :)

#57 Killers FC 29.12.2018 20:54
Killers FC
43 Posts
Since 24.11.2017

Опит за нормална комуникация имаше от моя страна доста време, а отсреща само обиди по мой адрес колко съм малоумен и неадекватен и т.н.. Вече съм безсилен и само иронията, ще ме избави от мъката.
Напълно разбираемо е, но все пак, поел си ангажимент нека с новата година с нови сили и повечко прозрачност да се стегнеш и малко по малко да се изчистят нещата като за начало:
Днес имах покана за РПС която беше приета и трябваше да се изиграе около 12 все още я очаквам предполагам поредното бъгче: също така предлагам купата на лигата да се рестартира но да не се трупа умора за този сезон!

#58 Liverpool92 30.12.2018 12:23
Liverpool92
1556 Posts
Since 09.07.2009

Човек без чест и достойнство. Бъди мъж и си признай грешката. Излез и кажи, че сме били прави относно тази версия. Същият като онези 220, които отговарят иронично. Бъди мъж, а не женски полов орган, започващ с буквата „п” и завършващ на „а”. Като посредата има три буквички „утк” . Сега и да ме блокираш ми е все едно. Успя да прецакаш едно добро измислено занимаие, което ти носеше пари. Да си жив и здрав и весело посрещане на 2019 !

#59 КУЦИТЕ 30.12.2018 12:41
КУЦИТЕ
12 Posts
Since 17.09.2017

Абсолютен НЕЩАСТНИК е тоя админ нищо не става от него :)
:( Ако само това разбра от всичко, което написах е много тъжно...
Не сме тук да се обясняваме в любов, а ти пък си имаш отговорност...
На нас играта ни е харесала, но ако в най-приятните дни от годината, когато има и повечко свободно време се блъскаме в бъгове и ти дори не казваш кога и как ще се оправи нещо е обидно...
Аз разбрах от теб, че трябва много да те обичаме и да се радваме на всичко което правиш за нас, но нямаме право да поискаме да се отдадеш малко повече...
В този вариант и с толкова грешки наистина няма какво да се прави в игарата - имаш си отбор той си се тренира, играе в турнири и отпада и няма какво да направиш като мениджър... може само да се чака админа да оправи бъга и да играе мачовете когато и както му е кеф... ама това не предизвиква интерес, не ангажира време... не могат да се следят конкуренти, статистики, не знеаш дори колко картона имат играчите... не е интересно

#60 Corinthians 30.12.2018 16:37
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Човек без чест и достойнство. Бъди мъж и си признай грешката. Излез и кажи, че сме били прави относно тази версия. Същият като онези 220, които отговарят иронично. Бъди мъж, а не женски полов орган, започващ с буквата „п” и завършващ на „а”. Като посредата има три буквички „утк” . Сега и да ме блокираш ми е все едно. Успя да прецакаш едно добро измислено занимаие, което ти носеше пари. Да си жив и здрав и весело посрещане на 2019 !
Прав си аз нямам и чест ! За достойнство да не говорим ! Неспособен съм да ръководя този продукт!